Dodaj nowy wpis
podziękowanie i prośba 2014-04-19 09:30
Maria Zielińska
Kochany Błogosławiony Janie Pawle!
Składamy Tobie serdeczne podziękowanie za wysłuchanie naszych próśb o jak najlepsze zdrowie i siły dla Kubusia, który- chorując na autyzm- codziennie zmaga się z trudnościami i krok po kroku je pokonuje. Wierzymy, że stało się to dzięki Twojemu wstawiennictwu. Prosimy Cię jak najmocniej o nieustającą Twoją opiekę nad nim i wspieranie naszych codziennych wysiłków oraz o zdrowie i moc dla Kubusia i całej rodziny-
wdzięczni- tato Jarosław i babcia KazimieraPROŚBA 2014-04-15 22:26
ANDRZEJ RUTKOWSKI
OJCZE ŚWIĘTY PROSZĘ CIE OZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MNIE I DLA MOJEJ RODZINY NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH.WSTAW SIĘ ZA NAMI U NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA ABY PROWADZIŁ NAS DROGĄ WIARY I MIŁOŚCI DO BLIZNIEGO

podziękowanie 2014-04-14 22:51
J.
Ojcze Święty dziękuję za szybki powrót do zdrowia taty po powikłaniach.

Podziekowanie 2014-04-12 22:33
Marek
Błogosławiony Janie Pawle II ,dziękuję za opiekę za opiekę nad moją rodziną,dziękuję za szczęśliwą operację(usunięcie raka szczęki). Proszę o łaskę zdrowia dla mnie dla siostry Ani i całej rodziny.Proszę o Łaskę siły w niesieniu Krzyża dnia codziennego,i uproś mi u Boga sił w dążeniu do realizacji moich marzeń i powrotu do pracy na morzu.Za Duszę Tatusia,Dziadków,i Marcina.

Prośba o modlitwę. 2014-04-11 18:13
Bożena
Kochany Ojcze Święty proszę Cie o modlitwę za mojego brata, aby zrozumiał że w życiu należy być dobrym człowiekiem, żyć w zgodzie i najważniejsze aby potrafił wybaczać.

Podziękowanie i prośba. 2014-04-09 20:27
Kamilla
Dziękuję Ci Ojcze, że otrzymałam najpiękniejszy dar- Bycia Matką.
To najlepsza strona człowieczeństwa.

Proszę wesprzyj mnie w odwadze aby pokonać mą niepewność, nałóg bliskiej mi osoby. Zachowaj w zdrowiu moją rodzinę.
Proszę o siłę w walce z lękiem dla mojej koleżanki.

podziękowanie 2014-04-08 22:34
M.S
Kochany Ojcze Święty! Dziękuję Ci za wszystkie wyproszone łaski, błagam o dalsze orędownictwo u Pana za całą moją Rodziną!

Podziękowanie 2014-04-07 15:06
Ewa Kilinska, Sabina Kilinska
Miałyśmy to wielkie szczęście,że żyłyśmy za pontyfikatu naszego Ukochanego Papieża.To On nauczył nas miłości do Boga,do innych ludzi,do Ojczyzny. Dziękujemy Ci święty Ojcze Święty!

Prośba 2014-04-06 14:05
Małgosia
Błogosławiony Ojcze Święty, proszę przytul do serca swego duszę mojego syna Patryka, który tak nagle i niespodziewanie nas opuścił, proszę zaopiekuj się nim. Proszę za Twoim pośrednictwem o wstawiennictwo u Syna Bożego o łaski i zdrowie dla mnie i moich bliskich. Spraw aby moje modlitwy zostały wysłuchane.
Dziękuję Ci, że byłeś i jesteś z nami.

Dziękuję Ci, że wciąż trzymasz mnie za rękę i bierzesz na ręce, jak w 1977 roku. 2014-04-03 21:45
Asia z Krakowa
Minęło 9 lat od kiedy odszedłeś do Niego. Pamiętam jak dziś, bo wtedy (przed zakończeniem swej wędrówki) byłeś u mnie... przyszedłeś i... nie umiałam Ci powiedzieć: "Nie". Obiecałam. A potem? Potem długo od tej obietnicy uciekałam. Uciekałam w coraz mroczniejsze rejony duszy. Ale Ty mnie nie opuściłeś, wciąż i wciąż mi przypominałeś i wreszcie rozpoczęłam drogę powrotną - drogę do Niego. Wiem, że jesteś przy mnie - jak wtedy (w 1977roku), gdy wdrapałam Ci się na ręce i nie chciałam Cię puścić. Jesteś przy mnie, tak bardzo namacalnie - w tej mojej walce o powrót do Niego. Dziękuję Ci dziś za to... Dziękuję... Napisałam to wczoraj, a dziś (?), dziś mi udowodniłeś, że nadal jesteś blisko przy mnie - wspomogłeś mnie, gdy inne sposoby pomocy zawiodły. Dziękuję Ci Ojcze, tak bardzo ci dziękuję - głównie za to, że nie zostawiłeś mnie, gdy zaczęłam iść ku Niemu, ale, że nadal mi towarzyszysz. Dziękuję Ci raz jeszcze.

prosba 2014-04-02 20:44
jk
Błogosławiony Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla mnie (i moich bliskich). Wierzę w moc mej Modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś mi u Boga Wszechmogącego łaski, o które się modlę. Uproś mi dar umocnienia mej wiary, nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy, to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, pełen ufności, proszę Cię o potrzebne mi łaski, za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen." Proszę o pomoc w tych najbliższych dniach. Niech spotkani na mojej drodze ludzie kierują się rozumem a nie emocja. Niech uda mi się zestarzeć w wymarzonym fotelu, w swoim gabinecie, w swoim domu.

Podziekowanie i prośba 2014-04-02 18:45
Gosia
Dziekuje Ci Ojcze sw za wspaniala córkę i za spełnione marzenia, chciala bym Cię jeszcze prosic o dużo siły i wytrwałości w walce z niewyleczalna choroba oraz zdrowie dla mojej rodziny

Kochany Janie Pawle II 2014-04-02 09:40
Edyta
Dziękuję za wszystko co osiągnęliśmy i co mamy. Proszę o zdrowie i spokój w mojej rodzinie oraz o trzeźwość mojego męża. Pomóż mężowi wyjść z nałogu.

Kochany Ojcze... 2014-04-01 18:28
Edyta
Kochany Ojcze Święty,dziękuję Ci,że mam tak kochaną rodzinę.Proszę o dalsze łaski zdrowia i błogosławieństwa Bożego dla każdego z nich. Chciałabym,aby w niedalekiej przyszłości poznać człowieka,którego pokocham i móc z nim założyć tak wspaniałą rodzinę jaką posiadam.

Prośba 2014-04-01 12:13
syn marnotrawny
Błogosławiony Janie Pawle II gorąco proszę wstaw się u Syna Bożego i Najświętszej Matki o zdrowie dla całej rodziny, a zwłaszcza dla córki ,i dziecka ktore w sobie nosi . By dzieciątko się : prawidłowo rozwijało i urodziło zdrowe , bez powikłań . Wycisz u córki niepokój o zagrożone zdrowie poczętego dziecka i udziel jej pomocy w rozwiązaniu sytuacji osobistej.Wierzę w Twą moc sprawczą , opiekę i Boskie Miłosierdzie .

prosba 2014-03-31 21:13
bozena
Umilowany Ojcze sw.Prosze wstaw sie do Boga Ojca Wszechmocnego o laske zdrowia dla naszego upragnionego wnuka, ktorego nosi pod sercem nasza corka.Zachodzi obawa ze dzieciatko moze byc chore.uczyn prosze cud aby sie urodzilo zdrowe i by corka mogla spokojnie przezyc okres calej ciazy.Blagam o wstawiennictwo.

Dziękuję i proszę 2014-03-31 20:52
Z.Szadowska
Dziękuję JP II, że pozwoliłeś nam uwierzyć, że Polak może być Wielkim Człowiekiem, za to że byłeś z nami, że uczyłeś jak znosić cierpienie i starość z godnością w łączności z Bogiem, Dziękuję, że pokazałeś, że Osoba wychowana nawet bez Mammy może znaleźć duchową Matkę i czerpać tak wiele od Ojca.
Dziękuję, że ukazywałeś, że młodzież jest dobra i piękna, tylko trzeba w Niej odkryć dobro i piękno.
Proszę o Twoje wstawiennictwo - o pokój na świecie, pokój i dobrych rządzących dla Rzeczypospolitej oraz egoistycznie o to co jest dobre dla mnie i mojej Rodziny.

prosba do jana pawla ll 2014-03-31 15:55
3
Kochany Janie Pawle z całego serca proszę Cie wraz z mężem o zdrowie naszego przyszłego ukochanego dziecka.

prośba o łaski 2014-03-30 23:02
krysia
Święty Janie Pawle II proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę zdrowia dla mnie, Twojej opiece polecam również mojego ukochanego syna i męża.

Podziękowanie i prośba 2014-03-30 21:37
Piotrek
Drogi Ojcze Święty, dziękuję Ci bardzo za wspaniałą narzeczoną. Proszę o udane przygotowania do ślubu, a potem wspaniałe życie w małżeństwie. Pozwól abyśmy się mogli cieszyć w pełni z życia i aby Bóg obdarował nas pociechami o których marzymy. Miej w opiece moją całą rodzinę.

Prośba 2014-03-30 20:55
Gabriela
Błogosławiony Ojcze Święty, proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o potrzebne łaski dla mojej rodziny. Łaskę zdrowia dla moich dzieci Adasia , Sylwii I Mai. Wcześniejsze moje prośby i modlitwy zostały wysłuchane serduszko Mai powróciło do swojej formy, Adasiowi zostało leczenie farmakologiczne do końca życia, ale też jest dobrze. Dziękuję Ojcze za wszystko. Wiem,że zdrowie jest najważniejsze wiele razy miałam okazję się przekonać , w tygodniu córka Sylwia pisze egzamin szóstoklasisty, synek Adaś w maju maturę proszę o łaskę w tej intencji. Twojej opiece polecam rodziców oraz brata Pawła, który teraz przechodzi trudne chwile.

prośba 2014-03-30 17:55
mamusia ANIOŁKA w niebie
kochany Ojcze Święty błagam o wstawiennictwo do wszystkich Świętych -aby w końcu poczęło się nasz upragnione,wyczekane maleństwo...i żeby było zdrowe.

Podziękowanie 2014-03-30 15:26
Kochająca matka
Drogi Ojcze Swięty, dziękuję Ci za wiarę i modlitwę, która za Twym wstawiennictwem została wysłuchana..Dzięki Tobie moja córka wraca psychicznie do zdrowia. Bardzo proszę, abyś nadal czuwał nad całą moją rodziną.

Podziekowanie 2014-03-30 12:15
Kasia
Dziekuje Ci Ojcze Świety,że mogłam życ w czasach gdy byłeś przewodnikiem naszym,dziekuje za dobrego narzeczonego i prosze wstaw się za mnie u Pana naszego by pomógł mi mieć dzidzisia

Prośba 2014-03-30 11:59
Dorota
Umiłowany Ojcze Święty Janie Pawle II , proszę o zdrowie i łaski dla mnie i całej mojej rodziny .

Jak grom z jasnego nieba 2014-03-28 22:38
Córki
Błogosławiony Ojcze Św.dziękujemy Ci za szczęśliwą operację Tatusia. Prosimy Cię, wstaw się do Pana za naszym Tatusiem, aby dał mu wiarę i siłę pokonać chorobę, uporać sie z jej trudnościami. Pomóż mu wyzdrowieć. Amen

Prośba 2014-03-28 20:08
mama
Błogosławiony Ojcze Janie Pawle|| .Proszę o zdrowie i opiekę dla moich synów i córek ,wnuków i wnuczek.Proszę o zdrowie dla mnie i potrzebne łaski prosi ,mama

Prośba 2014-03-28 13:08
Iwona
Proszę Cię Kochany Ojcze Święty o cud uzdrowienia dla ciężko chorego brata i o błogosławieństwo dla mojej rodziny.

najkochańszy mój ojcze 2014-03-28 10:44
Jolanta
kochany Janie Pawle II proszę cię o wstawiennictwo za moim synem Szymonem.Proszę udziel mu swoich łask i sprowadź go na dobrą drogę

Zanim niebo runie... 2014-03-28 08:18
Anita
Ojcze Święty, proszę o miłość mojego męża, o jego zdrowie i mądrość, o rozsądek, bym mu uwierzyła i wybaczyła. Proszę o to by moje małżeństwo przetrwało, byśmy oboje chcieli w nim trwać, by moje zwątpienie minęło. Chcę wierzyć, że mnie kocha, a ja wytrwam przy nim na dobre i złe.

Dziękuję Ci ,że jesteś 2014-03-27 11:31
Magdalena
Drogi Ojcze Święty.
Pierwsza Twoja pielgrzymka do Ojczyzny odbyła się w 1979 r, miałam wówczas niespełna 8 lat, nie rozumiałam wtedy Twoich kazań, nie wiedziałam bardzo o czym mówisz, trudno było mi zrozumieć Twój przekaz do wiernych ale zapamiętałam do dziś dnia Twój głos, głos który momentami przenikał do kości, docierał do wnętrza. Dziękuję Ci za to.
Ojcze.
Chciałabym prosić Ciebie i polecić Twojej Bożej Łasce moje dzieci prosząc abyś zawsze miał ich pod swoim płaszczem opieki i za dnia i w nocy.

Modlitwa 2014-03-26 18:27
Violetta
Błogosławiony Janie Pawle II,proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny,o łaskę Bożą i błogosławieństwo dla moich dzieci,by zawsze były pod Twoją opieką.

Prośba 2014-03-26 11:51
Gosia
Drogi Ojcze proszę o zdrowie dla mojej mamy ,aby mogła się cieszyć długim życiem i dobrym zdrowiem.

Prośba o zdrowie dla Oliwerka 2014-03-26 11:43
Ewa
Ojcze Święty, ty jesteś bliżej Boga. Błagam Cię uproś Ojca Naszego o dar zdrowia, a przede wszystkim życia dla mojego maleńkiego synka Oliwerka.

Prośba 2014-03-26 10:06
babcia
Błogosławiony Janie Pawle II błagam Cię o cud uzdrowienia mojej rocznej wnuczki Marty z choroby serca i niedosłuchu.

Prośba 2014-03-26 08:37
Eliza
Błogosławiony Janie Pawle II proszę o zdrowie dla mojej mamy.

Prośba i podziękowanie 2014-03-26 08:04
Bernadeta
Kochany Janie Pawle II proszę Cię ratuj małżeństwo mojego syna pomóż im.Niech moja synowa da im jeszcze szansę i uwierzy w ich miłość.Błogosław całej mojej rodzinie ,żeby moje dzieci były szczęśliwe w swoich związkach i nie zapominały o Bogu i Kościele.Dziękuję Ci za to że mogłam poprzez Twoje nauki stawać się lepszym człowiekiem.Wypraszaj dla mojej rodziny łaski u Boga i przebaczenie naszych win.

Bardzo prosze 2014-03-25 19:04
Agnieszka
Kochany Ojcze Święty w imieniu mojej mamy bardzo proszę o to, aby mogła pracować w swojej pracy żeby zawsze była zdrowa, aby wraz z moim tatą byli szczęśliwym małżeństwem. Żeby zawsze nas wspierała w trudnych chwilach abyśmy byli bardzo dobrą rodziną i żyli według przykazań.
Ja jako córka proszę przede wszystkim moja starsza siostra i młodszy brat mój tata i mama byli zdrowi i mieli życie wieczne. Kochamy Cię !!!!!

Janie Pawle II 2014-03-25 18:41
Patrycja
Kochany Ojcze Święty proszę o zdrowie dla mojej rodziny o to żebym w przyszłości miała taką pracę jaką sobie wymarzę, abym mogła cieszyć się życiem, znalazła wymarzonego męża. Żeby wszystko się ułożyło tak jak powinno. Proszę aby moje rodzeństwo i rodzice zawsze byli przy mnie i wspierali mnie w trudnych chwilach.

prośba 2014-03-25 11:00
Beata
bł.Janie Pawle II
proszę Cię o wyproszenie dla mnie łaski zdrowia,i mojej rodziny.

Podziękowanie i wsparcie 2014-03-24 22:29
Monika
Ojcze Święty dziękuję Ci za moją córkę i mojego męża.Pomóż nam abyśmy mieli pracę,uregulowali zobowiązania,cieszyli się zdrowiem i szczęściem.Dziękuję

prośba 2014-03-24 21:27
mama Mikołajka
Kochany Ojcze Swięty przytul do serca moją zmarłą córeczkę,opiekuj się wszystkimi małymi aniołkami,i czuwaj tu nad nami,nad naszymi niepełnosprawnymi dziećmi i naszymi rodzinami by godnie nam się żyło...
by spełniały się nasze przyziemne marzenia o lepszym jutrze...o własnym domku funkcjonalnym dla niepełnosprawnego dziecka...
dziękujemy że byłeś tu z nami na ziemi...dziękujemy że jesteś i czuwasz z góry...

Podziękowanie i prośba 2014-03-24 18:31
Agnieszka
Błogosławiony Ojcze Święty dziękujemy Ci za cały Twój pontyfikat i prosimy o łaskę zdrowia dla naszej rodziny.

Podziekowanie 2014-03-24 17:38
Joanna Op
Kochany Janie Pawle II, Ojcze Swiety, ktory spogladasz na nas z gory dziekuje Ci za otrzymane laski i prosze o dalsze blogoslawienstwo i wstawiennictwo u Boga Najwyzszego na kolejne lata zycia dla siebie i calej rodziny. Kocham Cie...

Janie Pawle II 2014-03-24 15:45
Przemek
Cieszę się że zostaniesz świętym, dziękuję także za to że byłeś.
Dzięki Tobie wielu ludziom powróciła nadzieja.
Ja Janie Pawle II proszę Ciebie abym znalazł w końcu pracę żebym mógł się ożenić z dziewczyną z którą jestem i mieć szczęśliwą rodzinę.
Dziękuję Ci za dobro które dałeś nam wszystkim :)

Prośba 2014-03-24 14:27
Gosia
Drogi Ojcze,prozę o zdrowie dla moich sióstr i braci o błogosławieństwo i modlitwę za nich .

Prośba 2014-03-24 13:56
mama
Błogosławiony Ojcze Janie Pawle || Proszę o zdrowie dla syna Andrzeja ,aby kolano było zdrowe .Proszę o żonę dla Andrzeja aby założył rodzinę.

Prośba 2014-03-24 13:51
Bronisława
Błogosławiony Ojcze Janie Pawle 2 proszę o zdrowie głowy i nóg .Święty Ojcze przywróć mi zdrowie .Bronisława.

Prośba 2014-03-24 13:46
Gosia
Błogosławiony Janie Pawle proszę o Modlitwę i uzdrowienie mojej siostry Krystyny.Aby guz głowy ustąpił ,proszę przywróć jej zdrowie .

Prośba 2014-03-24 13:00
Gosia
Proszę cię Ojcze o zdrowie dla mnie i mojego syna ,całej mojej rodziny .O lepszą prace,i pokój na świecie.O dobrego męża.

[3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]
Odwiedzin :